Szanowni Mieszkańcy Wspólnot Mieszkaniowych.

 

Rozszerzając zakres swojej działalności Spółdzielnia Mieszkaniowa w Suszu oferuje Zarządom Wspólnot Mieszkaniowych szeroko pojęte usługi związane z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.

Naszym atutem oprócz doświadczenia jest wykwalifikowana kadra posiadająca niezbędne umiejętności i doświadczenie.

Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę administracyjną, techniczną, księgową, finansową. Zapewniamy również skuteczną windykację należności i kompleksową obsługę prawną Wspólnoty.

W swoich działaniach kierujemy się zasadą ochrony interesów Właścicieli nieruchomości oraz odpowiedzialnością za wykonywaną pracę. Staramy się maksymalnie odciążyć naszych klientów od uciążliwych, aczkolwiek niezbędnych formalności związanych z bieżącym zarządzaniem obiektem budowlanym spełniając jednocześnie standardy określone przez przepisy prawa.

 

Stawki za świadczone przez Spółdzielnię usługi oraz koszty utrzymania nieruchomości wspólnej zostają określone w trakcie negocjacji i uzgodnień z Zarządem Wspólnoty po uwzględnieniu oczekiwań Wspólnoty co do zakresu świadczonych usług.

 

W przypadku zainteresowania Państwa naszą ofertą, służymy dodatkowymi informacjami, na ewentualne pytania odpowiemy osobiście lub telefonicznie pod numerem 509-853-022.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa w Suszu z siedzibą ul. Piastowska 28, 14 - 240 Susz od ponad 30 lat zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Obecnie posiada w eksploatacji 14 budynków,w których znajduje się 300 lokali mieszkalnych a także pawilon handlowy, zaplecze biurowe oraz świetlica wykorzystywana do organizacji uroczystości okolicznościowych oraz zebrań.

 

                                                                                                  Z wyrazami szacunku

                                                                                                  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Suszu